به گزارش صحف نیوز؛ آهسته و با احتیاط بسوی سومین قهرمانی پی در پی پرسپولیس در لیگ برتر ایران جام خلیج فارس

 

با تساوی بازی پرسپولیس و تراکتورسازی که در تبریز انجام شد شاگردان برانکو آماده بازی مهم و سرنوشت ساز در جام ملتهای آسیا در تاشکند مقابل تیم پاختاکور ازبکستان خواهند شد.

تیم پرطرفدار پرفسور که در گروه سخت خود در جام ملت ها با ناداوری ها فقط ۵ امتیاز کسب کرده تنها دوبازی پیش رو دارد تا بتواند با برد این دوتیم از گروه خود صعود کند.

در تاریخ ۹۸/۰۲/۱۶ ورزشگاه مرکزی تاشکند مقابل پاختاکور ازبکستان

درتاریخ ۹۸/۰۲/۳۱ ورزشگاه آزادی مقابل السد قطر

از طرفی پرسپولیس که چشم به کسب سومین جام لیگ برتر در ایران دارد در مقابل تیمهای بالای جدولی با احتیاط به میدان رفت و بنظر میرسد شاگردان برانکو کسب یک امتیاز در این بازی ها رو برای کسب جام کافی دانستند تا در دو بازی آینده خود در مقابل ماشین سازی تبریز در تاریخ ۹۸/۰۲/۲۱ در آزادی و پارس جنوبی جم درتاریخ ۹۸/۰۲/۲۶ در ورزشگاه تختی این تیم با کسب ۴ امتیاز سومین جام را بالای سر ببرند و ثابت کنند پرطرفدارترین تیم آسیا منظم ترین و باتکنیک ترین تیم ایران و آسیا است.

هواداران میلیونی که لقب ارتش سرخ به آنان تعلق دارد منتظر جشن سومین قهرمانی پی در پی و البته صعود در گروه مرگ آسیا و شکست تیم پرمهره سپاهان در اصفهان در جام حذفی که سوم خرداد در نقش جهان برگزار میشود لحظه شماری میکنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صحف نیوز – پایگاه خبری تحلیلی صحف نیوز | پایگاه خبری تحلیلی صحف نیوز