نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه باید از سرانه مطالعه یک‌دقیقه‌ای ایرانیان اظهار تأسف کرد گفت: بیان سرانه مصرف قند، نوشابه، شکر و اقلامی که جز ضرر ثمری برای انسان ندارد مایع ناراحتی و تاثر است.

به گزارش صحف نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از رشت؛ محمدحسین قربانی ظهر امروز در آیین هفتمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در مجتمع فرهنگی شهید مطهری طالب‌آباد با تقدیر از مصطفی قربانی نخبه و مخترع گیلانی اظهار کرد: در برنامه ششم توسعه توجه ویژه‌ای به منابع تحقیق و پژوهش شده است که از اقدامات خوب  و تأثیرگذار در زمینه ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه باید از بیان  سرانه مطالعه یک‌دقیقه‌ای ایرانیان اظهار تأسف کرد گفت:  بیان سرانه مصرف قند، نوشابه، شکر و اقلامی که جز  ضرر ثمری برای انسان ندارد مایع ناراحتی و تاثر است. نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه نمی‌توان همه تقصیر خوانش محدود کتاب را گردن دستگاه‌های متولی گذارد اظهار کرد: خانواده‌ها نیز سهم بزرگی در این مسئله دارند که می‌توانند در پیشبرد این فرهنگ تأثیرگذار باشند. قربانی با اشاره به اینکه اگر بخواهیم سهمی در تولید علم داشته باشیم باید سعی در ارتقاء فرهنگ کتاب‌خوانی داشته باشیم گفت: امیدواریم که خروجی این جشنواره‌ها منشأ خیروبرکت برای نظام جمهوری اسلامی ایران باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صحف نیوز – پایگاه خبری تحلیلی صحف نیوز | پایگاه خبری تحلیلی صحف نیوز